Hakkımızda

Placeholder image

Ülkemizin cennet adalarından biri olan, Çanakkale'ye bağlı Bozcaada'da bulunan Aloha Otel 6 odalı şirin bir butik oteldir. Meşhur Bozcaada Kalesi'nin hemen arkasında, kayalıkların üzerine konumlanmış bulunan otel doyumsuz bir manzaraya sahiptir.

Ev sıcaklığında dekore edilmiş iç mekanları ve çiçekli perdeleriyle son derece mütevazi tarzda döşenmiş odalarında konuklarını oda-kahvaltı konseptte ağırlamaktadır. Sabah kahvaltıları otelin kale ve uçsuz bucaksız deniz manzarasına sahip bahçesinde geniş bir masada serpme kahvaltı olarak servis edilmektedir. Otel sahibinin bizzat kendi elleriyle hazırladığı zengin kahvaltısı, zeytinleri, peynirleri ve ev yapımı hamur işleri konuklardan büyük beğeni toplamaktadır.

Yılın 12 ayı faaliyette olan Aloha Otel'de kış aylarında yanan şömine başında manzaranın tadını çıkarma ve şarap eşliğinde romantik bir yemek yeme imkanı bulunmaktadır. Otelin tüm odalarında klima ve ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır. Sadece 2 odada televizyon mevcuttur.

Ada merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Aloha Otel, adayı rahatça gezmek açısından da konum avantajı sağlamaktadır. Yakın çevrede çok sayıda kafe&restoran ve kültürel zenginlik bulunmaktadır. Meryem Ana Kilisesi, Bozcaada Müzesi ve Yenikale ada çevresinde gezilmesi tavsiye edilen lokasyonlardan en yakın olanlarıdır. Otel bünyesinde 24 saat resepsiyon ve ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

Placeholder image